- Counter-Currents - https://counter-currents.com -

„Jestli tohle není válka . . .“
Zamyšlení nad masakrem v Charlie Hebdo

Charliehebdo [1]

Charlie Hebdo: Sto ran bičem jestli nezemřete smíchy…

576 words

English version here [2]

Jestli tohle není válka, tak to jako válka dozajista vypadá, jak už nějakou dobu tvrdíme.

Charlie Hebdo zaplatilo cenu za svobodu projevu. Nemáme příliš vysoké mínění o levicových (nebo pravicových) médiích, což platí i pro tento satirický týdeník a jeho karikaturisty, kteří si vydělávali na živobytí rochněním ve špíně. Novináři z tohoto plátku nás nemají rádi a tento pocit je vzájemný. 

Musíme však uznat, že tito lidé měli – na rozdíl od většiny jejich „správně myslících“ kolegů – velkou odvahu. Byli prakticky jedinými, kteří veřejně pranýřovali islamismus [3], který nám vyhlásil válku, boj na život a na smrt. Nyní za to zaplatili svými životy. A tak dnes říkáme „RESPEKT“, jak by zřejmě řekla dnešní „mládež“ z ghett.

Je ironií, že politicko korektní „hlídací psi demokracie [4]“ útočili celé týdny na Erica Zemmoura [5] kvůli jeho knize Le Suicide français (Francouzská sebevražda [6]), nedávno pak na Michela Houellebecqa [7] za jeho román Soumission (Podřízení [8] /narážka na význam slova islám, „podrobení, podřízení se“ – pozn. red. DP/), kdy nešetřili výrazy jako například nenávist vůči „jiným“, islamofobie, pétainismus, názory na zvracení,vidlácké chování, paranoidní blouznění… A jak označila média útok na policejní komisařství [9] v Joué-lès-Tours nebo vražedné najíždění automobily do davů lidí [10] na vánočních trzích (jak symbolické!) v Dijonu a Nantes? Šlo o činy „šílenců“ kteří by měli být samozřejmě spíše politováni, než odsouzeni.

Nikdo nemůže tuto hloupost opakovat v případě útočníků na Charlie Hebdo: šlo o profesionály!

Charlie-Hebdo-shooting [11]

Šílencovo náhlé pominutí smyslů?

 

Začínáme platit cenu za nesmyslnou politiku, která k nám přívedla desítky milionů přistěhovalců ze severní Afriky (mimo jiných) a která připravila půdu pro islám. Zodpovědnost západních elit je obrovská a tento stav může ukončit pouze etnicko-náboženská válka. My (Terre et Peuple [12] – pozn. red. DP) tento stav veřejně odsuzujeme po celá desetiletí.

Den po dni, více a více, nám dávají zprávy v médiích za pravdu.

Nyní vstupujeme do fáze soucitu. Tentokrát to přijde ze strany předsedy Rady francouzských muslimů Dalila Boubakeura, předsedy CRIF (francouzské verze ADL) Rogera Cukiermana, kteří budou následováni všemi možnými ministranty multi-Kultu. Znovu budeme mít možnost slyšet sborový zpěv pokrytců a diletantů. Brzy budou pořádány „svíčkové vigilie [13]“ (Česká republika nezůstává pozadu [14] – pozn. red. DP) v každém francouzském městě, spojující levici i pravici, Židy a zednáře, katolíky a přiblblé ateisty (atheitards). Na spočítání muslimů nám budou stačit prsty na obou rukou. Ti všichni pak budou pochodovat ruku v ruce na obranu „hodnot Republiky“ a „demokracie“.

Hnus!

Jakmile oschnou slzy, můžeme se spolehnout na naše ředitele svědomí [15] a jejich ujišťování, že budou pracovat na tom, aby nás „přivedli dohromady“ („Vinu na událostech nese společnost!“). Budou nás ujišťovat, že tyto útoky nemají absolutně nic společného s islámem ve Francii, která je naprosto tolerantní zemí. Že bychom neměli stigmatizovat celou část společnosti. Že přistěhovalectví s těmito útoky nemá vůbec nic do činění. A tady to máme!

A paní matinka Merkelová opět nevynechá příležitost [16] pro špinění hnutí PEGIDA a volání po více přístěhovalcích, kteří znovuzalidní Německo.

Papež František [17] bude pokračovat v udělování lekcí [18] Evropě, kvůli jejímu „sobeckému“ odmítnutí přivítání milionů přistěhovalců všech barev.

Zatraceně! Kdy tito lidé konečně pochopí, že už jsme ve válce, kterou oni stále nevidí?

Článek Pierre Viala “Si ce nest pas la guerre [19]” vyšel na stránkách Terre et Peuple. Český překlad pochází z anglického překladu Grega Johnsona “If This Isn’t War…” The Charlie Hebdo Massacre [2], publikovaného na stránkách Counter-Current Publishing.

Source: http://deliandiver.org/2015/01/jestli-tohle-neni-valka-zamysleni-nad-masakrem-v-charlie-hebdo.html [20]