- Counter-Currents - https://counter-currents.com -

Židovská mafie:
Rozhovor s Hervé Ryssenem

Ryssen4-201x300.jpg [1]1,042 words

English original here [2]

Následující rozhovor původně vyšel v časopise Réfléchir et Agir v září 2008, ve kterém Hervé Ryssen mluví o své knize Židovská mafie (La mafia juive, Levallois-Perret: Éditions Baskerville, 2008).

Réfléchir et Agir: Vydal jste čtvrtou knihu o židovství, čítající 400 stran. Proč další? Neřekl jste doposud všechno, co jste chtěl?

Hervé Ryssen: To jsem si původně myslel! Židovství je však velice uzavřeným světem, tajnůstkářským, proto člověk i po všech letech studia stále objevuje nové věci. Tentokrát jsem zkoumal zločinecké podsvětí, operující uvnitř mezinárodního židovského společenství, a to co jsem zjistil bylo jedním slovem, neuvěřitelné. Je faktem, že židovská mafie je nemocnější mafií, která dnes na světě existuje: vyděračství, prostituce, pašování drog a diamantů, obchod se zbraněmi, nelegální obchod s uměleckými díly, nájemné vraždy, organizované podvody, ozbrojené loupeže atd. Pornografie, kasina a diskotéky jsou také většinou ve vlastnictví židovských gangsterů.
RA: Tvrdíte, že mezinárodní obchod s drogami je většinou záležitostí židovské mafie. Jste si úplně jistý, že nepřeháníte svá tvrzení?

HR: Netvrdím, že židovská mafie kontroluje většinu mezinárodního obchodu s ilegálními drogami, od doby kdy není k dispozici žádná statistika k tématu, ale nepřipadá mi to nemožné, soudě podle informací, které jsem měl možnost nashromáždit. Faktem je, že že od dob obchodu s opiem v Číně v devatenáctém století až do dnes, je židovská mafie v této oblasti poměrně aktivní. Co se týče obchodu s extází, tak můžeme říct, že drží monopol. Extáze je droga, která dnes nejvíc škodí mladým Evropanům. Tabletka extáze poskytne pocit síly a pohody na několik hodin, ve skutečnosti je však úplným chemickým smetištěm. Její dlouhodobé následky jsou děsivé, poněvadž jsou nevratné: poruchy paměti; behaviorální a spánkové problémy; poruchy soustředění; poškození mozku u dětí, narozených matkám konzumujících extázi. Předním producentem je Holandsko, avšak všichni velcí překupníci, kteří byli zatčeni před deseti lety ve Francii, Belgii, Spojených státech a Austrálii, měli izraelské pasy. Obchod s extází je stoprocentně v rukách židovských gangsterů, přičemž ne všichni pochází z Ruska, poněvadž jsou mezi nimi také sefardští pašeráci. Pokud si koupíte tabletu extáze, můžete si být jisti, že financujete židovskou mafii. [1] Jistí velkopřekupníci s extází jsou rovněž výrazně zapojeni i do obchodu s heroinem a kokainem.

RA: Je židovská mafie propojena s známými kolumbijskými drogovými kartely?

HR: Nepochybně. Například 16. února 1993 zabavila ruská policie ve Vyborgu, poblíž rusko-finských hranic a Sank Petěrburgu více než půl tuny kolumbijského kokainu, který byl ukryt v konzervách s hovězím masem. [2] Byl to Izraelec Elias Cohen, pobývající v Bogotě i se svou kolumbijskou manželkou, který ve spolupráci s jedním klanem, který patřil do kartelu z Cali, zorganizoval celou síť společně s jistým Yuvalem Shemeshem. Cílovou destinací zásilek kokainu bylo Holandsko, kde byla skupina izraelských pašeráků, vedená Jacobem Korakinem, ortodoxním Židem z Diamantové čtvrti v Antverpách.

RA: Někteří obchodníci s diamanty v Antverpách, New Yorku a Tel Avivu hrají v židovské mafii významnou roli, především při praní špinavých peněz. [3] [4]

HR: Obchodníci s diamanty jsou v centru dění při praní špinavých peněz pro kolumbijské kartely. Centrem praní špinavých peněz je 47th Street na Manhattanu. Rabbi Yosef Crozer byl zatčen v únoru 1990 kdy šel do Brooklynu s kufry a taškami naplněnými bankovkami v malých bankovkách. Přenášel takto 300 000 dolarů každý den. Díky jeho spolupráci zatkla policie následující měsíc okolo 30 lidí z židovské ortodoxní komunity. Jedním z nich byl Avraham Sharir, další ortodoxní Žid, který vlastnil zlatnictví na 47th Street a který se ukázal být klíčovou osobou v New Yorku. Sharir, který byl 45 let izraelským občanem, se přiznal k vyprání 200 milionů dolarů pro kartel z Cali. Jeho zaměstnanci, kteří počítali bankovky, byli nuceni chodit pravidelně na čerstvý vzduch, protože velké množství bankovek bylo použiváno pro šňupání kokainu.

RA: Určití ortodoxní Židé netrpí zrovna skrupulemi.

HR: Dokonce i chasidští Židé byli hluboce zapojeni do pašování drog. V roce 2001 rozbila policie gang vedený Seanem Erezem, chasidským Židem, který se zabýval pašováním extáze. Droga byla pašována ortodoxními Židy v kloboucích a svitcích Tóry, poněvadž se nepředpokládalo, že je budou celníci podezřívat.

V červenci 1998 byla malá antverpská komunita, zabývající se řezáním diamantů, hluboce otřesena vlnou zatýkání Lubavičů [3]. Policie odhalila, že obchod s diamanty v tomto vlámském městě sloužil jako zástěrka pro mezinárodní obchod s heroinem. Bylo zabaveno patnáct kilo drogy. Šéfem překupnické sítě byl ortodoxní Žid Dror Hazenfratz, který se narodil v izraelské Haifě a vlastnil i belgický občanský průkaz. Před soudem stanul v tradičním černém oblečení – kaftanu, jarmulce a pejzy – což ho ovšem neuchránilo před rozsudkem jedenácti let ve vězení. Takových příkladů je víc.

RA: Vracíte se i k “americkým” gangsterům z třicátých let…

HR: Ano, zajímal jsem se rovněž i o tyto mýtické gangstery, kteří spolupracovali se sicilskou mafií. Židovští gansgteři byli obzvláště zapojeni do organizace zvané Murder Incorporated, což byl určitý druh vzájemné pojišťovací společnosti, zabývající se vraždami. Místní šéfové mafie mohli profitovat ze služeb nájemných vrahů, kteří pocházeli z jiných lokalit a proto na ně nepadla žádná vina. Murder Incorporated [4] byl gang tvořený především židovskými gangstery, kteří se stali o špinavou práci mafie. Odhaduje se, že mají na svědomí více než 700 vražd, někteří však mluví o dvou tisících. Protože byly střelné zbraně snadno vystopovatelné, dávali přednost při zabíjení svých obětí utopení, nožům, basebalovým pálkám, strunám z klavíru a obzvláště oblíbené měli sekáčky na led. Tohle všechno je také součást historie židovského lidu.

RA: Proč o tom lidé nemluví?

HR: Je to vždy díky slavnému syndromu “projekce”, o kterém jsem mluvil ve svých dvou předchozích knihách. Židovští intelektuálové vždy projektují do ostatních věci, za které se cítí vinni. Tvrdí, že byli obětmi komunismu, ačkoli byli fakticky jeho hlavními strůjci. Stejným způsobem Freud projektoval problém, specifický pro Židy – incest – do univerzální roviny, a každý se pak do této pasti chytit.

V devadesátých letech mluvila média o strašné “ruské mafii.” Ale popravdě řečeno, všichni zatčení “ruští” gangsteři měli izraelské pasy. Největší z nich, Semjon Mogilevič [5], největší obchodník se zbraněmi, který rovněž nutil k prostituci stovky ruských a ukrajinských dívek v Praze a Budapešti, byl zatčen v Moskvě v roce 2008. Ve Francii o tom přinesly zprávu pouze noviny Courrierinternational, ale samozřejmě bez zmínky o jeho židovském původu: byl to Rus!

Podobně je tomu tak i v hollywoodských filmech: drogoví překupníci, gangsteři, “darebáci,” pokud nejsou ze Sicílie, tak jsou to bílí muži nordického vzezření, nikdy Židé! Kosmopolitní režiséři mají nepochybně něco do činění s tímto šikovným trikem.

Source: http://deliandiver.org/2012/09/zidovska-mafie-rozhovor-s-herve-ryssenem.html [5]